Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Jon Watts | ||
John Mahaffie
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Brian Avery Galligan
(asystent)
|
||
Liz Tan
(asystent)
|
||
Ryan Robert Howard
(asystent) (Nowy Jork)
|
||
Ryan J. Pezdirc
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Conor Griff
(asystent) (dodatkowy) (Nowy Jork)
|
||
Jayson Merrill
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Robert S. Hoffman
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Ruben Flores Rios II
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Bruce Roberts
(asystent) (druga ekipa)
|
||
David Waters
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Scott Bowers
(asystent) (druga ekipa) (Nowy Jork)
|
||
Alex Scricco
(asystent) (druga ekipa) (Nowy Jork)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
John Francis Daley |
7,0
|
|
Jonathan Goldstein |
8,0
|
|
Jon Watts | ||
Christopher Ford |
7,0
|
|
Chris McKenna | ||
Erik Sommers | ||
Stan Lee
(komiks)
|
7,9
|
|
Steve Ditko
(komiks)
|
9,0
|
|
Kerry Lyn McKissick
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Kevin Feige
producent
|
10
|
|
Amy Pascal
producent
|
||
Stan Lee
producent wykonawczy
|
7,9
|
|
Matt Tolmach
producent wykonawczy
|
||
Eric Hauserman Carroll
współproducent
|
||
Trenton Waterson
producent wykonawczy (asystent)
|
||
Mitchell Bell
współproducent
|
||
Kyle David Crosby
nadzorca produkcji
|
||
Don J. Hug
nadzorca produkcji
|
||
Leeann Stonebreaker
kierownik produkcji
|
||
Nadia Paine
kierownik produkcji (druga ekipa)
|
||
Christie Kwan
koordynator produkcji
|
||
Alex Capaldi
koordynator produkcji (druga ekipa)
|
||
Mariam Yacoub
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Brianna Hoskins
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Victoria Alonso
producent wykonawczy
|
9,0
|
|
Avi Arad
producent wykonawczy
|
||
Louis D'Esposito
producent wykonawczy
|
7,0
|
|
Jeremy Latcham
producent wykonawczy
|
||
Rachel O'Connor
współproducent
|
||
Patricia Whitcher
producent wykonawczy
|
||
Scott Bredengerd
koordynator produkcji (asystent) (Nowy Jork)
|
||
John DeSimone
koordynator produkcji (Nowy Jork)
|
||
Jim Velasco
koordynator postprodukcji
|
||
Richard Baratta
kierownik produkcji (Nowy Jork)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Tom Holland
Peter Parker / Spider-Man
|
6,7
|
|
Michael Keaton
Vulture
|
7,9
|
|
Jacob Batalon
Ned
|
4,7
|
|
Marisa Tomei
May Parker, ciocia
|
7,4
|
|
Jon Favreau
Happy Hogan
|
7,2
|
|
Bokeem Woodbine
Herman Schultz / Ohyda
|
6,8
|
|
Robert Downey Jr.
Iron Man / Tony Stark
|
8,3
|
|
Laura Harrier
Liz
|
||
Tony Revolori
Flash Thompson
|
||
Zendaya
Michelle
|
6,6
|
|
Michael Chernus
Phineas Mason / The Tinkerer
|
7,0
|
|
Logan Marshall-Green
Jackson Brice / Ohyda
|
6,8
|
|
Donald Glover
Aaron Davis
|
||
Hannibal Buress
Trener Wilson
|
6,0
|
|
Michael Barbieri
Charles
|
||
Kenneth Choi
Jim Morita, dyrektor
|
5,0
|
|
Tyne Daly
Anne Marie Hoag
|
||
Gwyneth Paltrow
Pepper Potts
|
7,4
|
|
Abraham Attah
Abe
|
||
Selenis Leyva
Pani Warren
|
||
Angourie Rice
Betty
|
7,2
|
|
Martin Starr
Pan Harrington
|
6,0
|
|
Garcelle Beauvais
Doris Toomes
|
5,0
|
|
Michael Mando
Mac Gargan
|
||
Jennifer Connelly
Karen / Lady w garniturze
|
7,8
|
|
Gary Weeks
Agent Foster
|
||
Christopher Berry
Randy
|
6,0
|
|
Jorge Lendeborg Jr.
Jason
|
||
Tunde Adebimpe
Pan Cobbwell
|
||
Tiffany Espensen
Cindy
|
7,0
|
|
Isabella Amara
Sally
|
||
Josie Totah
Seymour
|
||
Hemky Madera
Pan Delmar
|
||
Zach Cherry
Uliczny sprzedawca
|
||
Kirk Thatcher
Punk na ulicy
|
||
Yu Lew
Car Jacker
|
||
Sondra James
Krzycząca kobieta
|
4,0
|
|
Bob Adrian
Krzyczący mężczyzna
|
||
Gary Richardson
Śpiący w dzień
|
||
Stan Lee
Gary
|
7,9
|
|
Joe Hang
Kelner
|
||
Wayne Pére
Nauczyciel historii
|
||
Chris Evans
Kpt. America / Steve Rogers
|
7,7
|
|
Alexa Laraki
Dzieciak
|
||
Liza Fagin
Dzieciak
|
||
Kerry Condon
Friday (głos)
|
6,7
|
|
John Penick
Pan Hapgood
|
||
Ethan Dizon
Tiny
|
||
Amy Hill
Moderatorka
|
||
Miles Mussenden
Strażnik parku
|
||
Martha Kelly
Przewodniczka
|
6,0
|
|
Kevin LaRosa Jr.
Pilot helikoptera
|
||
Ren Colley
Dzieciak na promie
|
||
Jennifer Kim
Mama na promie
|
||
Ari Groover
Pasażerka na promie
|
||
Louis Gonzalez
Pasażer na promie
|
||
Stewart Steinberg
Pasażer na promie
|
||
Andy Powers
Pasażer na promie
|
7,0
|
|
Omar Capra
Facet przy Spider-Manie
|
||
Nitin Nohria
Dean Crimson
|
||
Vince Foster
Technik Star Tower
|
||
Brian Schaeffer
Pracownik Star Tower
|
||
Chris Adams
Przechodzień (niewymieniony w czołówce)
|
||
Myles Anderson
Student (niewymieniony w czołówce)
|
||
Cassidy Balkcom
Imprezowiczka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sydney Shea Barker
Pasażerka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeremy Francis Bell
Pasażer na promie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Romar Bennett
Klient banku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jb Blaine
Nieszczęśliwy nastolatek (niewymieniony w czołówce)
|
||
Maiya Boyd
Dziewczyna z kwiatami (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dante Brattelli
Tańczący powracający do domu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Breath
Student kółka dramatycznego (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lauren Brumbelow
Dziewczyna na schodach (niewymieniony w czołówce)
|
||
Wayne burley
Strażnik więzienny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Randy Burnett
Strażak (niewymieniony w czołówce)
|
||
Liam Capek
Student (niewymieniony w czołówce)
|
||
Friday Chamberlain
Skateboarder (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Leonardo Collaguazo
Student (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richard R. Corapi
Pasażer na promie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marmee Regine Cosico
Przechodzień (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joy Costanza
Pasażer na promie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Roy Coulter
Oficer policji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rebeca Donovan
Członkini kółka dramatycznego (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Druzba
Pasażer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Elli
Rabin w metrze (niewymieniony w czołówce)
|
||
Adrian Favela
Współzawodnik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gregory French
Ochroniarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tahseen Ghauri
Pieszy / Uliczny sprzedawca (niewymieniony w czołówce)
|
||
Davvy Glab
Fotograf (niewymieniony w czołówce)
|
||
Melissa Kay Glaze
Nowojorka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Emelita T. Gonzalez
Rekrut (niewymieniony w czołówce)
|
||
Austin Handle
Policjant w metrze (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jonathan Randall Hunter
Robotnik budowlany (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jada Jarvis
Studentka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jerome Joyce
Strażak (niewymieniony w czołówce)
|
||
Faith Logan
Tańczący student (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Destiny Lopez
Technik Tony Starka (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Sherin Maldonado
Gość weselny / Studentka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Melvin Kindall Myles
Strażnik parku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Donald K. Overstreet
Agent z obsługi Avengers (niewymieniony w czołówce)
|
||
Darshan Patel
Student (niewymieniony w czołówce)
|
||
Felix Perez
Student (niewymieniony w czołówce)
|
||
Salena Qureshi
Krzycząca dziewczyna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Hallie Ricardo
Reporterka wiadomości (niewymieniony w czołówce)
|
||
Doug Scroggins III
Pilota Starka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Johnny Serret
Student (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stephen Vining
Zausznik Vulture (niewymieniony w czołówce)
|
||
Megan Wilkens
Gość na przyjęciu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nickolas Wolf
Maskotka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Trevor Wolf
Strażak (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tiani Wright
Studentka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jakub Gawlik
Peter Parker / Spider-Man (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Mariusz Bonaszewski
Iron Man / Tony Stark (polski dubbing)
|
7,2
|
|
Paweł Wawrzecki
Adrian Toomes (polski dubbing)
|
7,2
|
|
Sebastian Perdek
Ned Leeds (polski dubbing)
|
||
Kinga Ilgner
May Parker (polski dubbing)
|
6,9
|
|
Józef Pawłowski
Flash Thompson (polski dubbing)
|
||
Wiktoria Wolańska
Michelle (polski dubbing)
|
||
Michał Piela
Harold "Happy" Hogan (polski dubbing)
|
7,4
|
|
Oskar Hamerski
Pan Harrington (polski dubbing)
|
||
Joanna Węgrzynowska-Cybińska
Karen / Kostium pająka (polski dubbing)
|
||
Olga Kalicka
Liz Allan (polski dubbing)
|
||
Rafał Zawierucha
Phineas Mason / Tinkerer (polski dubbing)
|
6,8
|
|
Michał Sitarski
Herman Schultz / Shocker (polski dubbing)
|
||
Hubert Paszkiewicz
Aaron Davis (polski dubbing)
|
7,0
|
|
Paweł Ciołkosz
Kapitan Ameryka / Steve Rogers (polski dubbing)
|
6,9
|
|
Piotr Piksa
Jason Macendale (polski dubbing)
|
||
Maciej Falana
Abraham (polski dubbing)
|
||
Weronika Humaj
Betty Brant (polski dubbing)
|
||
Jakub Wieczorek
Pan Dalmar (polski dubbing)
|
||
Magdalena Kumorek
Pepper Potts (polski dubbing)
|
6,7
|
|
Katarzyna Ucherska
Sally Avril (polski dubbing)
|
||
Janusz Wituch
Pan Cobbwell (polski dubbing)
|
||
Barbara Zielińska
Marjorie / Sędzia olimpiady naukowej (polski dubbing)
|
||
Karol Dziuba
Jackson Brice / Shocker (polski dubbing)
|
||
Aleksandra Kowalicka
Cindy (polski dubbing)
|
||
Andrzej Andrzejewski
Mac Gargan (polski dubbing)
|
||
Magdalena Smalara
Anne Marie Hoag (polski dubbing)
|
7,1
|
|
Jacek Król
Dyr. Morita (polski dubbing)
|
||
Karol Wróblewski
Ford (polski dubbing)
|
3,0
|
|
Maciej Dybowski
Jason Ionello (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Mateusz Kwiecień
Historyk (polski dubbing)
|
||
Hanna Kinder-Kiss
Pani Warren (polski dubbing)
|
||
Wojciech Żołądkowicz
Trener Wilson (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Julia Kołakowska
Przewodniczka (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Tomasz Jarosz
Kucharz (polski dubbing)
|
||
Olaf Marchwicki
Tiny (polski dubbing)
|
||
Zdzisław Wardejn
Gary (polski dubbing)
|
7,2
|
|
Przemysław Niedzielski
Kelner (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Dawid Czupryński
Punk (polski dubbing)
|
||
Bożena Furczyk
Prezenterka wiadomości (polski dubbing)
|
||
Julia Kuberska
(polski dubbing)
|
||
Lidia Pronobis
(polski dubbing)
|
||
Zofia Modej
(polski dubbing)
|
6,0
|
|
Małgorzata Prochera
(polski dubbing)
|
6,0
|
|
Kinga Suchan
(polski dubbing)
|
||
Diana Zamojska
(polski dubbing)
|
5,0
|
|
Grzegorz Kwiecień
Kierowca ciężarówki / Mężczyzna na promie / Sąsiad mężczyzny uznanego przez Spider-Mana za złodzieja (polski dubbing)
|
||
Sebastian Cybulski
(polski dubbing)
|
7,7
|
|
Wojciech Chorąży
(polski dubbing)
|
6,0
|
|
Mateusz Kmiecik
(polski dubbing)
|
6,0
|
|
Zdjęcia | Ocena | |
Salvatore Totino
(kierownik zdjęć)
|
||
Dylan Goss
(kierownik zdjęć) (dodatkowy)
|
8,0
|
|
Ronald Hersey
(kierownik zdjęć) (dodatkowy)
|
7,0
|
|
Benn Martenson
(dodatkowy)
|
||
Matthew Santo
(kierownik zdjęć) (dodatkowy)
|
||
Brad Shield
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Peter Zuccarini
(dyrektor ds. fotografii podwodnej)
|
8,0
|
|
Rick Marroquin
(główna pomoc techniczna) (Nowy Jork)
|
||
John D. Miller
(główna pomoc techniczna)
|
||
Brian Adkins
(pomoc techniczna)
|
||
Chris Adkins
(pomoc techniczna)
|
||
Jacob Alvarez
(pomoc techniczna)
|
||
Justin Bernhard
(pomoc techniczna)
|
||
Brandon Cundiff
(pomoc techniczna)
|
||
Eric DeWolf
(pomoc techniczna)
|
||
Tyler Garrett
(pomoc techniczna)
|
||
Keith Gaynor
(pomoc techniczna)
|
||
Chip Huntington
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Mat Irby
(pomoc techniczna) (Nowy Jork)
|
||
Adam Kogelman
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Todd Liggitt
(pomoc techniczna)
|
||
Daniel McGraw
(pomoc techniczna)
|
||
Elias Morales
(pomoc techniczna)
|
||
Albert Omstead
(pomoc techniczna)
|
||
Christopher E. Pettus
(pomoc techniczna)
|
||
Joseph Wilkowski
(pomoc techniczna)
|
||
Tyler William Winegar
(pomoc techniczna)
|
||
Jeremy Wren
(pomoc techniczna)
|
||
Nathan Rigaud
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Greg Baldi
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Michael Giacchino |
8,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Louise Frogley |
8,0
|
|
Kevin Boyett
(druga ekipa)
|
||
Charelle Bronson | ||
Libby Culligan | ||
Tony Kochinas | ||
Annika Emma Lawrence | ||
Riki LeCotey | ||
Ian M. Little | ||
Kristen Lucio
(Marisa Tomei)
|
||
Carlane Passman
(nadzorca kostiumów)
|
||
Addy Steigerwalt | ||
Pete White
(Robert Downey Jr.)
|
||
Susan J. Wright
(nadzorca kostiumów) (Nowy Jork)
|
||
Montaż | Ocena | |
Debbie Berman |
8,0
|
|
Dan Lebental |
7,0
|
|
Fred Brown II
(asystent)
|
||
Michael Goldberg
(asystent)
|
||
Montrice White
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Tim Simonec
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Gazal Tabrizipour
efekty specjalne makijażu
|
||
Jeri Baker
nadzorca stylizacji
|
||
Suzanna Boykin
fryzjer
|
||
Cynthia L. Chapman
nadzorca stylizacji (druga ekipa)
|
||
Michelle Diamantides
fryzjer
|
||
Jillian Erickson
nadzorca charakteryzacji (druga ekipa)
|
||
Greg Funk
główny charakteryzator
|
||
Jack Lazzaro
charakteryzator
|
||
Suzy Mazzarese-Allison
główny stylista (Nowy Jork)
|
||
Ashley McGuire
charakteryzator
|
||
Joseph Negrete
fryzjer
|
||
Seidah Nichols
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Lucy O'Reilly
nadzorca charakteryzacji (druga ekipa) (Nowy Jork)
|
||
Kat Percy
nadzorca stylizacji (druga ekipa) (Nowy Jork)
|
||
Denise Pugh-Ruiz
charakteryzator
|
||
Fawn Ortega
charakteryzator (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kellie Robinson
charakteryzator
|
||
Heba Thorisdottir
nadzorca charakteryzacji
|
||
Enrique Vega
fryzjer
|
||
Robert Wilson
główny stylista
|
||
Dawn Turner
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Oliver Scholl
scenograf
|
8,0
|
|
Brad Ricker
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
8,0
|
|
Lauren Abiouness
dyrektor artystyczny
|
||
Beat Frutiger
dyrektor artystyczny
|
||
Jeffrey D. Simon
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Drew Monahan
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Phil Langone
scenopis obrazkowy
|
||
John Puglisi
scenopis obrazkowy
|
8,0
|
|
John Hoskins
koordynator konstrukcji
|
||
Patrick S. Johnson
rekwizytor
|
||
Audra Avery
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Gene Serdena
dekorator wnętrz
|
||
Lauri Gaffin
dekorator wnętrz (dodatkowe zdjęcia)
|
||
A.J. Austin
rekwizytor
|
||
Cameron Beasley
projektant wnętrz
|
6,0
|
|
Jeanne Bijkerk
malarz
|
||
Cameron Blake
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Rachel Block
dyrektor artystyczny (asystent)
|
6,0
|
|
Robert Castillo
scenopis obrazkowy
|
7,0
|
|
Cristina Colissimo
projektant graficzny
|
||
Kirk Corwin
główny rekwizytor
|
||
Travis Craven
rzeźbiarz
|
||
D. Tobias Denney
główny rekwizytor (druga ekipa)
|
||
David E. Duncan
scenopis obrazkowy
|
||
Tyler Free
rekwizytor
|
||
William Gouinlock
rzeźbiarz
|
||
Scott Daniel Johnson
rekwizytor
|
||
Kevin Kalaba
projektant graficzny
|
||
Tani Kunitake
ilustrator
|
||
Adam Miller
rekwizytor (asystent)
|
||
Chuck McCourt
rekwizytor
|
||
Sam Michlap
ilustrator
|
||
Jenn Moye
projektant graficzny
|
||
Anthony O.H. Navarro
główny konstruktor dekoracji (Nowy Jork)
|
||
Thomas A. Nelson
scenopis obrazkowy
|
||
Jay Oliva
scenopis obrazkowy
|
6,0
|
|
Jason Perrine
projektant graficzny
|
||
Brett Phillips
modelarz
|
||
Paul Haldier Rydberg
rekwizytor
|
||
Grant Samson
główny konstruktor dekoracji
|
||
Randy Severino
rekwizytor
|
||
Eitan Sonnenberg
rekwizytor
|
||
Dan Sweetman
scenopis obrazkowy
|
||
Shelby Treichler
rekwizytor
|
||
Justin Trudeau
projektant wnętrz
|
||
Dean Wolcott
projektant wnętrz
|
8,0
|
|
Kil Won Yu
projektant wnętrz
|
||
Adam Gelbart
modelarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Ian Bender
mikrofoniarz (druga ekipa)
|
||
Felipe Borrero
mikser
|
||
Scott Cannizzaro
mikser postsynchronu
|
||
Tom Caton
mikrofoniarz (Los Angeles)
|
||
Chris Diebold
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Luis Galdames
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Aaron Hasson
mikser postsynchronu
|
||
Gary A. Hecker
nadzorca imitacji
|
||
Bill Higley
mikser postsynchronu
|
||
Joe Iemola
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Bob Kellough
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Dimitri Kouri
mikrofoniarz
|
||
Tony Lamberti
mikser ponownego nagrania
|
7,0
|
|
Tony Lamberti
projektant dźwięku
|
7,0
|
|
Howard London
mikser postsynchronu
|
||
James Morioka
montaż dialogów
|
||
Eric A. Norris
projektant dźwięku
|
||
Eric A. Norris
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Kevin O'Connell
mikser ponownego nagrania
|
||
Willard Overstreet
nadzorca imitacji
|
||
Rick Owens
imitator dźwięku
|
||
Marcus Petruska
mikrofoniarz (druga ekipa)
|
||
Randy Singer
mikser imitacji
|
||
Robert Vardaros
mikrofoniarz
|
||
Allen Lee Williams III
mikrofoniarz (druga ekipa)
|
||
Beau Williams
mikser (druga ekipa)
|
||
Romero Wyatt
mikrofoniarz
|
||
Stephen M. Davis
montaż muzyki
|
||
Tanya Noel Hill
montaż muzyki
|
||
Dave Jordan
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Conrad V. Brink Jr.
koordynator efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Adam Heinis
koordynator efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Jason Hansen
koordynator efektów specjalnych (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Craig T. Currie
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Steven Carlton Ficke
nadzorca efektów specjalnych
|
9,0
|
|
Joel Mitchell
nadzorca efektów specjalnych
|
9,0
|
|
Daniel Sudick
nadzorca efektów specjalnych
|
9,0
|
|
Emily Norman
efekty specjalne
|
||
Barry McQueary
efekty specjalne
|
8,0
|
|
Joel Studer
efekty specjalne (asystent)
|
7,0
|
|
Michael Arndt
technik
|
||
Charles Cooley
technik
|
9,0
|
|
Darin O'Neill
technik
|
||
Marshall T. Broyles
technik
|
||
Matt Dengel
technik
|
||
Pete Kelley
technik
|
||
Michael A. Tice
technik
|
7,0
|
|
Shawn Windisch
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Sarah Finn
dobór obsady
|
||
Nicholas A. Mudd
dodatkowy dobór obsady
|
||
Jason B. Stamey
dodatkowy dobór obsady
|
||
Alan Baltes
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
George Cottle
koordynator kaskaderów
|
||
Brycen Counts
koordynator kaskaderów (asystent)
|
6,0
|
|
Ilram Choi
choreograf walk
|
||
Diana P. Mejia
księgowy (asystent)
|
||
John Weber
księgowy (asystent)
|
||
Richard S. Wilson
księgowy (asystent)
|
||
Keith Adams
kaskader
|
||
Christopher 'Critter' Antonucci
kaskader
|
6,0
|
|
Dean Bailey
kierowca kaskader
|
||
Adrienne Ballenger
kaskader
|
||
Kelly Bellini
kaskader
|
||
Gianni Biasetti Jr.
kaskader
|
||
Jwaundace Candece
kaskader
|
||
Elizabeth Classen
kaskader
|
||
Tye Claybrook Jr.
kaskader
|
||
Stephen Conroy
kaskader
|
||
Scott Dale
kierowca kaskader
|
||
Scott Dale
kaskader
|
||
Shane Daniels
kaskader
|
||
Elizabeth Davidovich
kaskader
|
6,0
|
|
Holland Diaz
kaskader dublujący: Tom Holland
|
||
Joe Dryden
kaskader
|
||
David Elson
kaskader dublujący: Tom Holland
|
||
Alessandro Folchitto
kaskader
|
||
Jacob Garcia
kaskader dublujący: Tony Revolori
|
||
Jacob Garcia
kaskader
|
||
Natalie Govin
kierowca kaskader
|
||
Kandis Hargrave
kaskader
|
||
Jacob Hugghins
kaskader
|
||
Floyd Anthony Johns Jr.
kaskader dublujący: Bokeem Woodbine
|
||
Bobby Jordan
kaskader
|
||
Jess King
kaskader
|
||
Alex Kingi
kaskader
|
||
Katie Kramer
kaskader dublujący: Martha Kelly
|
||
Jean Claude Leuyer
kaskader
|
||
Jared Losano
kierowca kaskader
|
||
Jared Losano
kaskader
|
||
Ruben Maldonado
kaskader
|
||
Alexa Marcigliano
kaskader
|
||
Nicole Marines
kaskader
|
||
Robert Nagle
kierowca kaskader
|
||
Dan B. Norris
kaskader
|
||
Lin Oeding
kaskader
|
||
James Ortiz
kaskader
|
||
Jane Oshita
kaskader
|
||
Alice Rietveld
kaskader
|
||
Brandon M. Shaw
kaskader
|
||
Chris Silcox
kaskader dublujący: Tom Holland
|
||
Torrey Vogel
kaskader
|
||
Casey Ann Zeller
kaskader
|
||
Nancy Thurston
kaskader
|
||
Ehsan Shokrgozar
dyrektor techniczny
|
||
Joseph Spadaro
efekty wizualne
|
||
Robert Spaniolo
efekty wizualne
|
||
Svetlana Tesnes
koordynator efektów wizualnych
|
||
Joel Thompson
montaż efektów wizualnych
|
||
Ryan Trippensee
zecer
|
||
Juan Valenzuela Alcaraz
zecer
|
||
Duarte Victorino
efekty cyfrowe
|
||
David Vidal Pedroza
efekty wizualne
|
||
Tiffany Nichole Bromley
zecer
|
||
Ran Wang
efekty wizualne
|
||
Daniel S. Yuhlmann
animator
|
||
Dominik Zimmerle
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Qualen Bradley
dubler: Bokeem Woodbine
|
||
Ann Chow
dubler
|
||
Melissa Kay Glaze
dubler: Tyne Daly
|
||
Cheri Hall
księgowy produkcji
|
||
Jared Leland Gore
dubler
|
||
Wing Liu
dubler: Kenneth Choi
|
||
Donald K. Overstreet
dubler: Michael Keaton
|
||
James Quach
dubler: Kenneth Choi
|
6,0
|
|
Jeff Ridgway
dubler: Jon Favreau
|
||
Paul David Roberts
dubler: Michael Chernus
|
||
Jarin Rossiter
księgowy produkcji (druga ekipa)
|
||
Grace Marie Williams
dubler: Marisa Tomei
|
6,0
|
|
Jiwoon Kim
zecer
|
||
Dorian Knapp
animator
|
||
Peter Koss
zecer
|
||
Alison Lake
zecer
|
||
James Ledwell
koordynator efektów wizualnych
|
||
Patrick Lermitte
koordynator efektów wizualnych
|
||
Didier Levy
efekty wizualne
|
||
Daniel López-Izquierdo
zecer
|
||
Keywan Mahintorabi
główny zecer
|
||
Juan Martinez
animator
|
||
Samantha McConnell
zecer
|
||
Kiran Menon
zecer
|
||
Alberto Montañés
zecer
|
||
Sheldon Neill
zecer
|
||
Patrick Thomas O'Rourke
koordynator efektów wizualnych
|
||
Francesco Panzieri
zecer
|
||
Lou Pecora
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Kalle Peterson
główny zecer
|
||
Miguel Ponce
zecer
|
||
Eddie Porter
zecer
|
||
Robert C. Rhodes
efekty wizualne
|
||
Diego Riestra
zecer
|
||
Edwin Rivera
nadzorca efektów wizualnych (dodatkowy)
|
||
Nicola Russi
animator
|
||
Miguel A. Salek
efekty cyfrowe
|
||
Brian Sales
zecer
|
||
Matthew Sandoval
efekty wizualne
|
||
Brendan Seals
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Anik Seguin
montaż efektów wizualnych
|
||
Stephen Eisenmann
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Hartmut Engel
animator
|
||
Joe Engelke
zecer
|
||
Vladislav Ermakov
zecer
|
||
Megan Flood
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Megan Galbraith
koordynator efektów wizualnych
|
||
Fabian García
zecer
|
||
Andreas Gebauer
nadzorca komponowania
|
||
Diana Giorgiutti
producent efektów wizualnych
|
||
Marc Gollenia
zecer
|
||
Isaac Marcos Gonzalez
efekty wizualne
|
||
Meghan Grube
animator
|
||
Jay Grunfeld
efekty wizualne
|
||
Bryan Haines
zecer
|
||
Karolina Hardinger
efekty wizualne
|
||
Grant Harris
animator
|
||
Mike F. Hedayati
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Andrew Hutton
efekty wizualne
|
||
Neeraj Ingle
zecer
|
||
Aaron James McComas
efekty wizualne
|
||
Patswitch Jaritngarm
efekty wizualne
|
||
Viv Jim
główny zecer
|
||
Chelsea Johnston
koordynator efektów wizualnych
|
||
Xander Kennedy
efekty wizualne
|
||
Patrick Kern
animator
|
||
Thorsten Kesse
animator
|
||
Duncan Key
zecer
|
||
Alex Khan
zecer
|
||
Hyungwoo William Kim
efekty wizualne
|
||
Elaine C. Andrianos
montaż efektów wizualnych
|
||
Mario Anger
efekty wizualne
|
||
Sam Ashford-Rowe
koordynator efektów wizualnych
|
||
Ayush Bajoria
efekty wizualne
|
||
Daniel Baker
koordynator efektów wizualnych
|
||
Jillian Barayang
koordynator efektów wizualnych
|
||
Catherine Belanger-Gagnon
koordynator efektów wizualnych
|
||
Brian N. Bentley
dyrektor techniczny
|
||
Lara Berners
koordynator efektów wizualnych
|
||
Teresa Berus
koordynator efektów wizualnych
|
||
Theodore Bialek
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Scott Beharrell Bono
animator
|
||
Andrew Brooks
nadzorca komponowania
|
||
Todd Busch
montaż efektów wizualnych
|
||
Zac Campbell
zecer
|
||
Jordan Catracchia
zecer
|
||
Lesly Cazares
koordynator efektów wizualnych
|
||
Paul Chapman
główny zecer
|
||
Andrew Cheng
koordynator efektów wizualnych
|
||
Rachan Chirarattanakornkul
efekty wizualne
|
||
Ngan Chung
animator
|
||
Alex Coble
zecer
|
||
Bryce Colquitt
efekty wizualne
|
||
Billy Dao
animator
|
||
Martin Davies
dyrektor techniczny
|
||
Natalie Delfs
układ graficzny
|
||
Emmanuele Diotti
zecer
|
||
Belen Sousa Domínguez
animator
|
||
Christina Drahos
zecer
|
||
Kade Eckstein
zecer
|
||
Sal Alvarez
operator kamery (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Will Arnot
operator kamery
|
||
Will Arnot
operator steadicam (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Michael J. Burke
operator kamery (asystent)
|
||
Dwight O. Campbell
operator kamery (asystent)
|
||
Brian Patrick Carroll
elektryk
|
||
DJ Carroll
operator kamery (asystent)
|
||
Taylor Case
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Adam Castro
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Ian Congdon
operator kamery (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Dan Cornwall
oświetlenie (druga ekipa)
|
||
Brandon M. Cox
operator kamery (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Max Deleo
operator kamery (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Jessica Dunn
operator kamery (asystent)
|
||
Tim Fabrizio
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Mike Fisher
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Raul Flores
elektryk
|
||
Pyare Fortunato
operator steadicam (Nowy Jork)
|
||
Brian Greenway
operator kamery (asystent)
|
||
Mike Guaspari
operator kamery (asystent) (Nowy Jork)
|
||
Sarah Guenther
operator kamery (asystent)
|
||
Peter Gulla
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Orlando Hernandez
oświetlenie
|
||
Jared Jordan
operator kamery (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Younes Labdi
operator kamery (asystent) (Berlin)
|
||
Saul McSween
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Scott Hall Miller
operator kamery (asystent)
|
||
Dan Ming
operator kamery (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Jonathan y Miranda
elektryk
|
||
Nelson Moncada
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Liz Bernard
główny animator
|
||
Daniel Broverman
animator
|
||
Stephen A. Buckley
animator
|
||
Rex Fang
animator
|
||
David Gimenez
animator
|
||
Allen Holbrook
animator
|
||
Meena Ibrahim
animator
|
||
Julius Kwan
główny animator
|
||
Marco La Torre
animator
|
||
Brad Lincoln
animator
|
||
Béranger Maurice
animator
|
||
Andrew McCartney
animator
|
||
Shawn Miller
animator
|
||
Ross Alexander Stephen Novak
animator
|
||
Zac Overcash
animator
|
||
Jaco Pretorius
animator
|
||
Anthony Rizzo
animator
|
||
Brad Share
animator
|
||
Emil Simeonov
animator
|
||
Jye Skinn
animator
|
||
Richard Smith
główny animator
|
||
Jacob Sorensen
animator
|
||
Nicholas St. Clair
główny animator
|
||
Arda Uysal
główny animator
|
||
Lisa Wang
główny animator
|
||
James R. Ward
animator
|
||
Tracey Ruggiero
kaskader
|
||
Shawnna Thibodeau
kaskader
|
||
Mark Fichera
kaskader
|
6,0
|
|
Hamid-Reza Benjamin Thompson
kaskader dublujący: Bokeem Woodbine
|
||
Hamid-Reza Benjamin Thompson
kaskader
|
||
Diandra Stoddard
kaskader
|
||
Coy Breaux
elektryk
|
||
Justin Cowart
elektryk
|
||
Dennis Geraghty
prowadzący ostrość
|
||
Peter Geraghty
prowadzący ostrość
|
||
Pat Gillen
elektryk (Nowy Jork)
|
||
Shane Humphries
elektryk
|
||
Bruce MacCallum
operator kamery
|
||
Jonathan McKeown
elektryk
|
||
Nino Neuboeck
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Mike Panczenko Jr.
operator kamery (asystent) (Waszyngton)
|
||
Ryan Riegner
elektryk (dodatkowy) (druga ekipa)
|
||
Jason Robbins
operator kamery (asystent) (dodatkowy)
|
||
Jack Rose
elektryk
|
||
Yusuke Sato
operator kamery (asystent) (Nowy Jork)
|
||
Jose de Jesus Servin
elektryk
|
||
Imanuel Smith
operator kamery (asystent) (Nowy Jork)
|
||
Patrick Sokley
operator kamery (asystent) (Nowy Jork)
|
||
Roxanne Stephens
operator kamery (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Jeffrey Tarver
elektryk
|
||
Chris Toll
operator kamery (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Jaimie Trueblood
fotosista
|
||
Bela Trutz
operator kamery
|
||
Bela Trutz
operator steadicam
|
||
Trey Twitty
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Jason Velez
oświetlenie (Nowy Jork)
|
||
Daniel Wurschl
operator kamery (asystent)
|
||
Chuck Zlotnick
fotosista
|
||
Blair Walters-McNaughton
animator
|
||
Blaise Corrigan
kaskader
|
||
Rob Frank
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Michael Kriaris
menedżer obiektów zdjęciowych
|
Pozostałe
Proszę czekać…